My sme Servisné Stredisko

Najlepšia voľba na opravu Vášho zariadenia

Naša značka servisne stredisko vám poskytuje široké portfólio rôznych služieb spätých s opravami kávovarov, notebookov, tabletov, mobilov a bielej techniky.

V rámci servisu sa špecializujeme na pozáručné opravy. Venujeme sa silným aj menej známym značkám zariadení. Opravy sa snažíme realizovať v najkratšom možnom čase.

Okrem servisu sa venujeme aj montáži klimatizácii, IT správou a montáži tepelných čerpadiel.

Firma WiBaComp, s.r.o. je moderná, dynamická a progresívna IT spoločnosť, ktorá sa zameriava na správu počítačových sietí pre firmy. Hlavným cieľom je zabezpečiť pre zákazníkov IT služby, ako sú Správa IT, Outsourcing IT, Správa PC, počítačových sietí a serverov. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Našou prioritou je, aby každý náš klient bol spokojný. Snažíme sa neustále odborne vzdelávať a kráčať s dobou, aby sme Vám mohli ponúknuť len tie najlepšie služby.

0 Rokov

Roky skúsenosti

0

Počet pobočiek

0

Zariadení opravených

0 %

Spokojnosť zákazníkov

Vzťah s ľuďmi

Našou prioritou sú vždy zákazníci a dopriať im čo najlepší pocit vďaka dobrej komunikácii.

Zákazník nie euro

Servisne Stredisko sme vytvorili pomocou tejto základnej základnej hodnoty a veríme, že hodnota ľudí má väčšiu hodnotu ako hodnota peňazí. Výsledok postavenia ľudí na prvé miesto bude vždy odmenou za výhodu zarábania peňazí.

Majte integritu

Správna voľba je zriedka najjednoduchšia, ale vždy je správna. Takže v podstate tvrdo pracujeme na tom, aby sme robili správne veci.

Buďte pozitívni a optimistickí

Táto základná hodnota je nevyhnutná pre vytvorenie víťazného života. Ľudia nájdu pri cvičení pozitívnu a optimistickú silu, energiu, dôveru a kreativitu. Musíme prijať a vykonať túto základnú hodnotu a zároveň potlačiť priemernosť negatívneho pohľadu na život, pretože pravda je … Postoje sú nákazlivé.

Poskytujte služby zákazníkom

Veríme, že si naši zákazníci nezaslúžia nič iné ako to najlepšie, preto odporúčame, aby sme pracovali trochu tvrdšie a aby sme zákazníkom ukazovali, že ich skutočne chceme WOW.

Byť pripravený

Pre rast je nevyhnutné pripraviť sa a byť pripravení. Kľúčom je tu žiť v okamihu a zahrnúť všetko, čo vám stojí v ceste, a urobiť ochotu vydať zo seba maximum.

Bezplatná diagnostika*

Veríme v transparentný proces opráv a ten začína jasnými a vopred stanovenými cenami. Ak si nie ste istí, čo s vašim zariadením je, radi vám ho bezplatne diagnostikujeme. Len čo zistíme, čo je pre vašu opravu potrebné, budeme vás kontaktovať s požiadavkou na bezplatnú opravu. Môžete sa rozhodnúť pokračovať v oprave, alebo nie, výber je vždy na vás.

*V prípade zariadení ako napríklad notebook (počítač), projektor, audio technika a mobilné zariadenie sa platí diagnostika 20€

Garantovaná najnižšia suma

Oprava zariadenia by nemala zlomiť banku. Naša záruka nízkej ceny zaručuje, že zákazníkom vždy ponúkneme najlepšiu cenu.

Rýchla oprava

Od priateľských a informatívnych technikov až po sledovanie online opráv uľahčujeme opravy. Vieme, aké dôležité je pre vás vaše zariadenie, preto sľubujeme, že vám ho čo najskôr vrátime a budeme vás informovať na každom kroku.

180-Day Warranty

In the rare event that you experience an issue with your repaired device, we back all our repairs with a 180-day, hassle free warranty. Not near the store you originally visited? No problem, our warranty is valid worldwide at all of our location!

Data Protection

The SmartFix team operates in line with strict data protection and privacy guidelines, so that you can rest assured that you are in safe hands when asking us to carry out iPhone repairs, iPad repairs, iPod repairs and Samsung Galaxy repairs. We are committed to delivering an unrivalled level of service to our customers.

Experienced

We are a FAMILY OWNED and operated business, and we have been in the wireless industry since 2010